Лікарі пояснили, чому вагітним небезпечно набирати вагу

19.09.2018 23:06 0

Лікарі пояснили, чому вагітним небезпечно набирати вагу

Об'їдатися вагітним так само небезпечно, як і недоїдати.
Надмірний набір ваги під час вагітності загрожує розвитком у дитини цукрового діабету. У зв'язку з цим "їсти за двох" вагітним настійно не рекомендується, передає daily-news.com.ua
Якщо під час вагітності майбутня мати набрала багато зайвих кілограмів, її малюк буде схильний до ожиріння, гіпертонії і зниженої чутливості до інсуліну. Причому ще до досягнення 7-річного віку. Надалі дитини чекає розвиток серцево-судинних захворювань і високий ризик появи серцевого нападу. Діти, матері яких під час вагітності набрали недостатньо ваги, теж в зоні ризику. До такого висновку дійшли китайські вчені, провівши спостереження за 900 вагітними. Пише відоме британське видання Dailymail.
Читайте також: Озвучені вражаючи цифри скорочення населення України
Згідно з рекомендаціями Інституту медицини в США, жінкам з вагою в межах норми під час вагітності дозволяється набрати не більше 16 кг і не менше 11,3 кг, вагітним з індексом маси тіла вище 30 відміток — не більше 11 кг і не менше 7 кг, майбутнім матерям з ожирінням — не більше 9 кг і не менше 5 кг.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Микрокредитование на выгодных условиях Легкий способ разбогатеть, играя в интернете Как выбрать стальные радиаторы отопления Лонгборды по лучшим ценам Насколько безопасна и выгодна дистанционная торговля?

Последние новости