Клімкін зробив різку заяву стосовно видачі угорських паспортів в Закарпатті

20.09.2018 9:08 0

Клімкін зробив різку заяву стосовно видачі угорських паспортів в Закарпатті

Глава МЗС України Павло Клімкін повідомив, що у нього буде досить напружену розмову з угорським колегою Петером Сийярто.
Міністерству закордонних справ України відомо, що в Закарпатті регулярно приховано видаються угорські паспорти. Про це повідомив глава МЗС Павло Клімкін, пише daily-news.com.ua
Міністр зазначив, що в цьому місяці під час засідання Генасамблеї ООН в Нью-Йорку проведе зустріч з угорським колегою Петером Сийярто, домовленість про яку була досягнута заздалегідь.
За словами Клімкіна, Україна зараз перевіряє справжність відео, на якому жителям Закарпаття видають угорські паспорти.
"Звичайно … повинні зробити це як серйозні люди, але виходимо з того, що воно є автентичним. Я його покажу Сийярто, скажу, що консулу нічого робити [в Закарпатті], нехай видає угорські паспорти угорським громадянам краще в Будапешті", — підкреслив він.
Клімкін додав, що порядок денний зустрічі з главою МЗС Угорщини "буде досить напруженою".
Нагадаємо, що вчора стало відомо про видачу в Береговому, що на Закарпатті, угорських паспортів під присягу
Законодавство України забороняє мати подвійне (та більше) громадянство, проте ніяких санкцій за це не передбачено.
Згідно з переписом населення, проведеної в 2001 році, в Україні проживає 151,5 тис. Угорців, більшість — в Закарпатській області.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Каталог ручного и электрического инструмента, расходных материалов Профессиональные переводы на несколько десятков языков Виды материалов для звукоизоляции Интернет-магазин ваз – отличное предложение стеклянного декора Профессиональные стоматологические услуги в Киеве

Последние новости