Зеленський відвідав завод «Укроборонпрому»

06.11.2019 16:46 6

Зеленський відвідав завод «Укроборонпрому»

Завод з 2009 року побудував один танк.
Володимира Зеленського, який з робочим візитом побував у Харкові, неприємно вразив завод Малишева. Президент України був «у шоці», дізнавшись про низькі зарплати працівників, відсутність опалення та «успіхи» заводу, повідомляє СобКор.
Володимир Зеленський побував на заводі Малишева, який є частиною концерну Укроборонпром. На нараді з питання Укроборонпрому в Харкові він поділився своїми враженнями від візиту.
«Ми були на авіазаводі, на легендарному заводі Малишева... Ви знаєте, я в шоці. Нам сказав директор заводу, що з 2009 року один танк побудували. А в радянські часи - 900 танків за рік. Що відбувається з нашими підприємствами?» - підкреслив Зеленський.
Президент також не розуміє, чому працівники авіаційного заводу отримують всього 3500 гривен.
«Як може людина працювати на державу і просто може називатися людиною в таких умовах?» - запитав Зеленський.
Президент також нагадав, що 10% підприємств Укроборонпрому розташовані на Харківщині.
«Є прекрасні літаки, є прекрасні конструктори, тільки ми нічого не виготовляємо і нічого не літає», - підсумував Зеленський.
Читайте також: Держбюджет на 2020 рік: названі основні цифри
Нагадаємо, що Володимир Зеленський у Харкові також представив нового голову Харківської ОДА Олексія Кучера.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Запасные части для стиральных машин с доставкой по Украине Широкий ассортимент битумной черепицы, для покрытия крыш Какое ГБО подходит на ВАЗы: 2-е или 4-е поколение? Авторские туры в Карпатах от компании «Dokarpat» Полезные продукты питания для детей

Последние новости