Хворі нирки: як «вирахувати» недугу

05.10.2019 6:04 6

Хворі нирки: як «вирахувати» недугу

Захворювання нирок найчастіше досить довго не дають про себе знати, що часом призводить до дуже неприємних наслідків.
Про це пише СобКор.
Але деякі способи «вирахувати» недугу все ж існують, і на них слід звертати пильну увагу.
Набряки
Це, мабуть, головний симптом, який вказує на збої в роботі нирок. Якщо щоранку, дивлячись в дзеркало, ви бачите мішки під очима і ледве одягаєте взуття через набряки на ногах, – варто звернутися до лікаря.
Біль у попереку
Ще одна часта і багатьом відома ознака поганої роботи нирок. Особливо повинні насторожити нудота, підвищення температури і часті відвідування туалету, які додаються до цього.
Порушення сечовипускання
Будь-які порушення в цьому процесі (хворобливість, прискорене сечовипускання, зміна кольору сечі і т.д.) вказують на збої у функціонуванні нирок.
Читайте також: Прийом ліків: яких помилок допускають хворі
Сухість і блідість шкірних покривів
Якщо ви раптом стали помічати ці ознаки, не відмахується від них: ці симптоми можуть говорити про розвиток анемії, викликаної проблемами в роботі нирок. Здоровий орган допомагає підтримувати в організмі оптимальну кількість важливих мінералів і видаляти зайву рідину і шкідливі речовини. В іншому випадку виникає дисбаланс, проявами якого стають блідість і сухість шкіри, до яких часом додається ще і свербіння.
Високий тиск
Підвищені показники кров’яного тиску можуть свідчити про серйозні збої в роботі нирок. Причину високого тиску необхідно з’ясувати, проконсультувавшись з фахівцем.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупка бутового камня в Харькове Встраиваемые холодильники Bosch по доступной цене Выбор велосипеда Профессиональная фото студия в Харькове Казино СуперСлотс обязательно подарит вам невероятные возможности

Последние новости