Продюсери "Гаррі Поттера" екранізують казку "Пеппі Довгапанчоха"

04.10.2019 23:57 5

Продюсери

Відома компанія Heyday Films, яка працювала над фільмом "Пригоди Паддінгтона 2", а також деякими з частин "Гаррі Поттера", екранізує "Пеппі Довгупанчоху".
Про це пише СобКор.
Перша згадка про чудернацьку дівчинку з’явилася у 1945 році. Автором дитячої книжки є Астрід Ліндгрен. Внук письменниці Нільс Нюман та організація Astrid Lindgren Company, яку він очолює, також братимуть участь у виробництві фільму.
Станом на жовтень 2019 року проєкт перебуває на ранній стадії розробки, а про прем'єру відомо лише те, що картина вийде у 2020 році. Адже саме в наступному році персонаж Пеппі Довгапанчоха відзначатиме 75 річницю свого існування.
Читайте також: Зйомки «Гаррі Поттера»: у Мережу потрапили архівні фото
Внук Астрід Ліндргрен, Нільс Нюман, зазначив, що разом з компанією Heyday Films та студією Studiocanal їм вдасться відобразити жартівливість та водночас серйозність робіт його бабусі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как утеплить жилье? Кованые ограждения: проектирование, изготовление и монтаж Б/У шины из Европы в Харькове Основные категории спортивного питания опишет proteininkiev.com Легкий способ разбогатеть, играя в интернете

Последние новости