• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Вчені пояснили, чим небезпечний чай у пакетиках

03.10.2019 23:45 7

Вчені пояснили, чим небезпечний чай у пакетиках

Канадські вчені з’ясували, яку небезпеку може приховувати споживання чаю в пакетиках.
Про це пише СобКор.
Виявилося, що приготування такого чаю може випускати в рідину мільярди мікрочастинок пластику.
Автори роботи, наукові фахівці з Університету Макгілла, відзначають, що багато виробників пакетованого чаю перестали виготовляти пакетики з паперу, перейшовши на пластик. Пластикові пакетики мають сітчасту структуру і мають підвищену міцність. Але експеримент вчених показав, що якщо залишити такий пакетик на п’ять хвилин в гарячій воді, він перетворюється на джерело потенційно небезпечних мікрочастинок.
«Нагрівання пластикових чайних пакетиків до 95 градусів Цельсія призводить до випуску мільярдів частинок пластику. Це може завдати серйозної шкоди здоров’ю», – констатували вчені з Університету Макгілла.
Читайте також: Пасивний алкоголізм: вчені розповіли про цю хворобу
Дослідники поміщали у воду бліх, в яких через деякий час вони виявляли пластик. Як синтетичні частинки можуть впливати на організм людини, повідомляло видання Scientific American: за його даними такі частинки здатні викликати пошкодження внутрішніх органів. Крім того, частинки виділяють хімічні речовини, в число яких входять пестициди, небезпечні для бур’янів і садових шкідників субстанції. При їх попаданні в організм людини може почати руйнуватися печінка.
Дієтолог Олена Соломатіна зазначила в інтерв’ю виданню «Вечірня Москва», що, в чайних пакетиках можуть виявитися навіть солі важких металів. Серед тих, хто може пити пакетований чай, групу ризику складають, знаходяться діти, літні люди, а також люди, які страждають хронічними захворюваннями. Особливо небезпечні добавки в чайних пакетиках у вигляді пластику або інших хімічних речовин людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями, проблемами органів травлення і виведення, сказала фахівець. Негативний вплив цих речовин може торкнутися шлунково-кишкового тракту, нирки, печінку і підшлункову.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Яркие и захватывающие онлайн-партии на рубли Почему стоит нанять адвоката при ДТП Косметические средства с муцином Капа для вирівнювання зубів - єфективність та безпечність Функциональные плюсы 4G видеонаблюдения

Последние новости