Прем'єр Британії осоромився через пластиковий стаканчик

03.10.2019 19:36 7

Прем'єр Британії осоромився через пластиковий стаканчик

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон потрапив в незручну ситуацію після того, як спробував випити кави з одноразового пластикового стаканчика.
Про це пише СобКор.
Інцидент стався під час прогулянки в конференц-центрі партії Торі в Манчестері. Джонсон приїхав на з'їзд Консервативної партії для проведення переговорів про вихід Великобританії з Європейського Союзу до 31 жовтня.
Під час прогулянки по центру один з помічників Джонсона на ходу вручив йому пластиковий стаканчик з кавою. Джонсон подякував, проте не встиг випити кави - в цей момент до нього підбігла інша помічниця і забрала напій.
Читайте також: Син Єлизавети II осоромився в соцмережі
"О ні, ви не повинні цього робити", - категорично заявила, звертаючись до Джонсона, забираючи стаканчик з його рук. Після цього помічниця подивилася на чоловіка, який передав прем'єр-міністру кави, і строго зазначила: "ніяких пластикових стаканчиків!".
Згодом Джонсон в Twitter опублікував свою фотографію з керамічної філіжанкою кави, яка рекламує Brexit, та підписом "Я нарешті отримав свою каву".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Эффективность продажи автомобиля через интернет Где купить биологически активные добавки NowFoods Шампуни для восстановления волос Батарейки оптом для вас Форум для начинающих и опытных бизнесменов

Последние новости