Біль у суглобах: медики розповіли про основні причини

03.10.2019 5:34 6

Біль у суглобах: медики розповіли про основні причини

Лікарі назвали хвороби, про які можуть свідчити постійні болі у суглобах.
Про це пише Собкор.
Інфекційний артрит
Артрит – це ціла група захворювань суглобів запального характеру. Іноді причиною може бути інфекція – стрептокок, золотистий стафілокок та інші. Такий артрит називають інфекційним. У хворого спостерігаються болі у суглобах, набряк, почервоніння, підвищення температури, обмежується рухливість.
Подагра
Подагра викликає сильні болі у суглобах та патологічне ущільнення підшкірної клітковини з утворенням так званих тофусів, які можуть червоніти і опухати. Найчастіше вражаються суглоби на стопах, особливо великий палець ноги.
Читайте також: Медики розповіли про причини викривлення постави
Системна червона вовчанка
Це захворювання є наслідком збою в роботі імунітету. Імунна система людини починає виробляти антитіла, які пошкоджують сполучну тканину. Одним з проявів хвороби є болі у суглобах, найчастіше на зап’ястях і кистях рук.
Ревматоїдний артрит
При такому вигляді артриту вражені дрібні суглоби. Причиною захворювання може стати активні фізичні навантаження, емоційна напруга, порушення гормонального фону.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как получать микрокредиты в интернете Плитка и мозаика из Италии для вашего комфорта Курсы маникюра в центре Ирины Клапша Реклама твоего дела — быстро, качественно Где купить микроволновую печь Gorenje

Последние новости