Біль у суглобах: медики розповіли про основні причини

03.10.2019 5:34 6

Біль у суглобах: медики розповіли про основні причини

Лікарі назвали хвороби, про які можуть свідчити постійні болі у суглобах.
Про це пише Собкор.
Інфекційний артрит
Артрит – це ціла група захворювань суглобів запального характеру. Іноді причиною може бути інфекція – стрептокок, золотистий стафілокок та інші. Такий артрит називають інфекційним. У хворого спостерігаються болі у суглобах, набряк, почервоніння, підвищення температури, обмежується рухливість.
Подагра
Подагра викликає сильні болі у суглобах та патологічне ущільнення підшкірної клітковини з утворенням так званих тофусів, які можуть червоніти і опухати. Найчастіше вражаються суглоби на стопах, особливо великий палець ноги.
Читайте також: Медики розповіли про причини викривлення постави
Системна червона вовчанка
Це захворювання є наслідком збою в роботі імунітету. Імунна система людини починає виробляти антитіла, які пошкоджують сполучну тканину. Одним з проявів хвороби є болі у суглобах, найчастіше на зап’ястях і кистях рук.
Ревматоїдний артрит
При такому вигляді артриту вражені дрібні суглоби. Причиною захворювання може стати активні фізичні навантаження, емоційна напруга, порушення гормонального фону.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Одесса онлайн – самые свежие новости Что стоит учесть при лечении рака в Турции? Создай свою империю победителей Консалтинговая компания «Парето» Преобрази свой организм с помощью фитокомплексов

Последние новости