Найбільша повінь за чверть століття принесла біду в Індію та Пакистан

02.10.2019 3:25 6

Найбільша повінь за чверть століття принесла біду в Індію та Пакистан

В Індії та Пакистані протягом останніх чотирьох днів унаслідок зсувів та повеней, викликаних мусонними дощами, загинула 161 людина.
Про це пише СобКор.
"Щонайменше 161 людина втратила життя внаслідок повеней в Індії та Пакистані, оскільки дві країни протягом останніх кількох днів пережили рясні опади", - йдеться у повідомленні.
Читайте також: Нищівна злива наробила біди у Румунії
Поки що найбільша кількість була зафіксована в північному штаті Утар-Прадеш - де загинуло 111 людей, 29 людей втратили життя внаслідок стихії у східному штаті Біхар.
Щонайменше 13 людей загинули у штатах Уттаракханд та Раджастан, а також у штаті Мадх'я-Прадеш. За словами представника індійського метеорологічного відомства, країна отримала найбільшу кількість опадів протягом цього сезону мусонів з 1994 року.
Влада Пакистану у вівторок заявила, що щонайменше вісім людей, включаючи п’ятьох дітей, втратили життя протягом останніх 24 годин внаслідок дощів та повеней.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ландшафтный дизайн занимает важное место в фасаде дома Помощь автоадвоката в Киеве Полгода с Xiaomi Mi 8: каков на самом деле китайский флагман Роликовые грили О нас. Что мы умеем в «Фабрике Рекламы».

Последние новости