Зеленський розповів Тому Крузу про свій досвід роботи в кіно

01.10.2019 17:06 4

Зеленський розповів Тому Крузу про свій досвід роботи в кіно

Президент Володимир Зеленський повідомив всесвітньо відомого американського актора, кінорежисера і продюсера Тома Круза про переваги зйомок фільмів в Україні.
По це пише СобКор.
У прес-службі глави держави повідомили, що Круз прибув до Києва на запрошення Зеленського. Зеленський і Круз зустрілися в Офісі президента ввечері 30 вересня.
Круз повідомив Зеленського, що зацікавився українськими локаціями для зйомок одного зі своїх нових кінопроектів. Це стало ще одним приводом, щоб відвідати Україну. Президент України, зі свого боку, розповів гостю про власний досвід роботи в кіно.
Читайте також: Зеленський і Коломойський: комік розповів про стосунки з олігархом
Також Зеленський зазначив, що нещодавно український парламент ухвалив закон про компенсації іноземним виробникам, які знімають фільми в Україні.
Він сприятиме активному розвитку кіноіндустрії та дасть поштовх міжнародному копродакшену. Глава держави висловив переконання, що цей закон зробить Україну інвестиційно привабливою для потужних світових кіновиробників.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбрать 3D телевизор НБУ разработал положение о применении электронной подписи в банковской системе Пластиковые панели по доступной цене Музыкальное оборудование для вас Садовая техника: Высоторезы

Последние новости