Однокімнатні квартири: медики пояснили, чому це небезпечно

26.09.2019 1:35 6

Однокімнатні квартири: медики пояснили, чому це небезпечно

Багато хто вважає, що краще мати своє житло, нехай маленьке і тісне.
Про це пише СобКор.
Фахівці кажуть, що навіть одній дорослій людині в такому житлі, де тільки одна кімната, мало місця, а для сімейного життя воно і зовсім небезпечне.
В таких умовах виникає відчуття гострої нестачі особистого простору, а розуміння того, що нікуди втекти з нього неможливо, – посилює негативні емоції. Так можуть почати розвиватися почуття безвиході, апатія, нервозність, депресія.
Руйнівний вплив життя в тісноті відчувають на собі і діти. Вчені пояснюють: коли дитина росте без особистого простору і не відчуває себе захищеною, це позбавляє її спокою. Як наслідок, вона втрачає здатність зосереджуватися, у неї знижується успішність, не виникає нормальних відносин з однолітками.
Читайте також: Медики пояснили, чому не можна повторно кип'ятити
Крім того, в малогабаритних квартирах немає наскрізної вентиляції і не вистачає повітря, а велика кількість вуглекислого газу, що скупчується погано діє на імунітет. Захворюваність в тісних оселях майже завжди дуже інтенсивна – інфекції передаються від однієї людини до іншої в 95% випадків.
“Доведено, що діти, які виросли в “однушках”, хворіють частіше і мають більш слабке здоров’я в дорослому віці”, – повідомили фахівці.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Канадский дом по украинской цене Как нужно одеваться этой зимой, чтобы не замерзнуть? Поиск профессиональных врачей по городам Насколько безопасна и выгодна дистанционная торговля? Инструменты для обеспечения внешней красоты

Последние новости