Страхи: фахівці назвали прості способи, як допомогти дитині

21.09.2019 4:25 6

Страхи: фахівці назвали прості способи, як допомогти дитині

Не треба вважати страхи дитини чимось неважливим або малозначним. Переконайте малюка, що вірите йому і що боятися нормально: емоція - частина нас.
Про це пише СобКор.
Про свої страхи теж не замовчуйте, щоб не формувати в дитині неусвідомлені страхи. Досить повірити малюкові і визнати його емоції, щоб він перестав зациклюватися на них.
Нехай малюк розповість про свої переживання. Де живе страх, як виглядає і чим саме його лякає. Уважно слухайте, не знецінюючи його розповідь.
Для дітей важлива ваша підтримка, і тому спробуйте допомогти малюку: наприклад, прийдіть в його кімнату та спробуйте з галасом прогнати чудовисько з-під ліжка чи з-за шафи разом.
Читайте також: Медики назвали рятівний продукт для сердечників
Попросіть малюка зобразити те, що його лякає. Тільки зробіть це в атмосфері спокою і любові. Якщо дитина не хоче, то не змушуйте, а якщо погодилася - прекрасно. Разом з малюком домалюйте образ, щоб він вийшов смішним. І разом посмійтеся над ним.
Існує безліч терапевтичних казок, які допомагають дитині впоратися з різними негативними емоціями, включаючи страх. Можна купити такі казки в книжкових магазинах, а можна знайти в інтернеті.
Страх не розчинитися за хвилину. На порятунок від нього знадобиться час і регулярна підтримка, любов, турбота.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Відмінні бонуси від казино Вулкан Наручные часы – роскошь или предмет первой необходимости? Женская казахская одежда Pointloto - качественный азарт Где купить товары для содержания аквариума с рыбками

Последние новости