Каскадерка Міли Йовович іде до суду через втрату руки

17.09.2019 21:15 6

Каскадерка Міли Йовович іде до суду через втрату руки

Голлівудська каскадерка Олівія Джексон подала в суд на творців фільму "Оселя зла: Остання глава", на зйомках якого вона втратила руку.
Про це пише СобКор.
У 2015 році дівчина працювала в Південній Африці дублером Міли Йовович. Як вона розповідає, їй потрібно було знятися в сцені бійки, але в останній момент її перевели на трюк з мотоциклом.
За задумом Олівія повинна була їхати на високій швидкості в напрямку камери, яку б підняли на крані. Однак цього не сталося — дівчина в'їхала в неї на повній швидкості. Її довелося вводити в штучну кому і проводити небезпечну операцію. Олівія втратила руку.
Читайте також: Мілла Йовович розповіла, як подолала депресію
Як стверджує потерпіла, страховка покрила лише 33 тисячі доларів, а їй самій виплатили всього лише 990 доларів. За її словами, продюсери ввели її в оману з приводу страхових виплат і пообіцяли залагодити всі питання.
У позові немає інформації про завдані ушкодження. Дівчина вимагає компенсацію, яка б "дозволила їй піклуватися про себе до кінця життя і покривати дорогі медичні витрати".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Выкуп любых автомобилей, в том числе и после ДТП Информационный портал о славянах Развеиваем все мифы о спорте Компания Tripway – лучшее решение для покупки билетов Характеристики и преимущества видеодомофона Commax cdv-35a

Последние новости