341 голос «за»: Рада достроково розпустила ЦВК

13.09.2019 15:48 6

341 голос «за»: Рада достроково розпустила ЦВК

Верховна Рада достроково звільнила всіх членів Центральної виборчої комісії, за проект постанови №2127 проголосував 341 депутат.
Про це пише СобКор.
Проти голосував 41 депутат, утрималися 2 нардепи.
Фракції "Європейська солідарність" і "Голос" не дали жодного голосу.
Представник президента у парламенті Руслан Стефанчук перед голосуванням відзначив, що звільнення всіх членів ЦВК відбувається "за вмотивованим поданням президента".
Заступник голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Аліна Загоруйко повідомила, що комітет підтримав дострокове припинення повноважень усього складу ЦВК.
Загоруйко зазначила, що президент вбачав недостатню виваженість дій чинних членів ЦВК.
Представник "Європейської солідарності" Артур Герасимов заявив, що в лише рік тому оновленій ЦВК – представники і коаліції, і опозиції. Він наголосив, що ЦВК обирається на 7 років, щоб не бути "кишеньковою". На його думку, недовіра президента до цієї ЦВК означає визнання нелегітимними виборів-2019.
Читайте також: Зеленський планує розпустити ЦВК
"Завжди, коли робиться така політична розправа, запрошуються члени ЦВК", – обурився він.
Депутат від "Голосу" Сергій Рахманін також заявив, що варто було б запросити і заслухати голову ЦВК. Він також зазначив, що кожен президент України приходить і міняє людей, а не правила.
Альона Шкрум із "Батьківщини" заявила, що потрібен новий закон про ЦВК – і він уже чекає декілька років на розгляд, бо чинний суперечить закону про державну службу.
Депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Нестор Шуфрич підтримав тотальну відставку Центрвиборчкому: "Давай, до свіданья етот состав ЦИКа і ласкаво просимо новий справедливий склад Центральної виборчої комісії".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Українські вишиванки: поради з вибору від ukrglamour.com.ua Авиабилеты по самым низким ценам Консалтинговые услуги для вашего бизнеса Очки на все случаи жизни в Доме оптики Шубы, которые всегда в моде

Последние новости