Три місяці перепочинку: Рада пішла на поступки «євробляхерам»

12.09.2019 13:35 6

Три місяці перепочинку: Рада пішла на поступки «євробляхерам»

Прийнято закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про відстрочення застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України".
Про це пише СобКор.
"Це той законопроект, який не дає можливості штрафувати власників так званих евроблях", - заявив перед початком обговорення спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.
Нардеп від "Європейської солідарності" Ніна Южаніна закликала парламентаріїв не підтримувати цю законодавчу ініціативу, так як, за її словами, Рада минулого скликання вже знайшла компромісне рішення з приводу штрафів для власників автомобілів на Єврономер і в країні не варто створювати прецедент невиконання законодавства.
Читайте також: Новий закон додав проблем "євробляхерам"
Спікер поставив документ на голосування в першому читанні, його підтримали 276 народних депутатів. Після цього нардепи прийняли документ у другому читанні 284 голосами.
"Проектом закону пропонується продовжити на 90 днів термін вступу в силу окремих положень законодавчих актів України, якими передбачена посилена відповідальність за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення та транзиту через територію України", - сказано в пояснювальній записці до документа.
Законопроект №1030 вніс до Верховної Ради 29 серпня президент України Володимир Зеленський, документ визначено як невідкладний.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрый выбор подарков ко дню Святого Валентина Незаменимая помощница на любой кухне – качественная посудомоечная машина Коллекция брендовой сантехники от английской компании Бытовые кондиционеры Музыкальное оборудование для вас

Последние новости