Медики застерегли від надмірності дієт

06.09.2019 1:36 6

Медики застерегли від надмірності дієт

Спеціалісти з харчування попередили про серйозну шкоду для здоров’я, яку несе надмірне захоплення дієтами.
Про це пише СобКор.
При неправильному використанні, дієти можуть нашкодити внутрішнім органам і психіці людини.
Медики радять людям, які полюбляють «сідати» на різні дієти в надії скинути зайву вагу, не кидатися в крайнощі, так як це не просто неефективно, але й може серйозно нашкодити здоров’ю.
За словами фахівців, багато дієт мають ще й небезпечні побічні ефекти. Наприклад, констатують вони, любителям білкової дієти (обмеження у вуглеводах і перехід на білкову їжу – ред.), незважаючи на її швидкий результат, варто пам’ятати, що головним вразливим органом стають нирки.
Саме цей орган при білковій дієті піддається величезним навантаженням через те, що білкам властиво розпадатися і утворювати сечовину, що призводить до додаткових навантажень на нирки. Також білкова дієта може зашкодити кишечнику, так як при її застосуванні змінюється баланс між шкідливими і корисними бактеріями. Цей баланс «грає» не на стороні останніх.
Читайте також: Медики розповіли про особливості «інтуїтивної» дієти
Ще один спосіб схуднути – це голодування. При цій «дієті» скинути зайві кілограми можна сильно нашкодивши собі, або “нагуляти” ще більшу кількість жиру. Багато людей вірять, що голодувати один день, і вживати їжу в інші 6 днів тижня – корисно. Але це, кажуть медики, не так.
Вони уточнили, що глюкоза – це основне джерело отримання енергії для організму людини. При голодуванні організму ніде взяти глюкозу і він починає харчуватися за рахунок глікогену. Після того, як глікоген вичерпаний, організм переходить на жири. Саме в цей період у людини відбуваються проблеми з психікою: підвищується дратівливість, відчувається занепад сил і стомлюваність.
Ті, хто голодує більше одного дня, піддаються ще більшій небезпеці. Під час такого голодування перестає вироблятися інсулін. У людини падає тиск, знижується серцевий ритм, слабшає імунітет. У цей час можна легко підхопити будь-яку інфекцію.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Интернет-магазин роскошного постельного белья Domsky Розслідування українського Держфінмоніторингу визнали найкращим у світі - Черкаський Ігор Борисович Б/У шины из Европы в Харькове Английский лагерь для ваших детей Детское постельное белье высокого качества: где купить комплекты с бортиками

Последние новости