Вчені назвали «еліксир молодості» для жінок

05.09.2019 21:35 7

Вчені назвали «еліксир молодості» для жінок

Фахівці назвали вітамін, який діє на організм подібно до еліксиру молодості.
Про це пише СобКор.
Біотин належить до вітамінів групи B і його додавання в раціон впливає на функції життєдіяльності та забезпечує поліпшення роботи внутрішніх систем.
В першу чергу біотин сприяє засвоєнню вуглеводів, жирів і білків шляхом перетворення їх у життєво необхідну енергію.
Західні фахівці відзначають, що крім своїх корисних властивостей для організму, біотин може використовуватися як уповільнювач старіння, позитивно впливаючи на зовнішність. І жінки, і чоловіки можуть спостерігати швидкий ріст волосся і нігтів, а також поліпшення стану шкірного покриву. Його можна вживати у вигляді харчових добавок, а також отримати з ряду продуктів. Всі джерела цього вітаміну є доступними, тому дефіцит в організмі практично неможливий.
Читайте також: Вчені розкрили незвичайні секрети довголіття чоловіків та жінок
Основні продукти з вмістом біотину — це тунець, форель, морква, мигдаль, а також деякі види ягід. Вітамін відіграє важливу роль під час вагітності та годування. В цей період в організмі може бути виражена нестача речовини, а це, у свою чергу, буде позначатися на розвитку плоду.
Експерименти показали, що дефіцит під час вагітності може викликати вроджені дефекти у дитини

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Чем аренда квартиры посуточно в Черкассах интереснее для клиента, нежели номер в гостинице? Большой выбор кроватей Качественная детская одежда Картерс из США Услуги литья пластмассы, штамповки металла и другие Широкий ассортимент битумной черепицы, для покрытия крыш

Последние новости