Лікарі розповіли про користь лісових опеньків

04.09.2019 21:05 6

Лікарі розповіли про користь лісових опеньків

Опеньки, які можна зібрати в лісі, приносять багато користі здоров'ю.
Про це пише СобКор.
По-перше, вони змушують піднятися з дивана і піти або поїхати в ліс, де чисте повітря і багато місця для ходьби, що дуже корисно для людини.
А по-друге, це найкраще джерело білків і вітамінів. І ще одна користь опеньків в тому, що в них мало калорій. Ці гриби підходять як для смаження, так і для консервування на зиму. Їх люблять вживати в їжу люди, які "підсіли"на різні дієти.
Насправді у опеньків є різні наукові назви. Вони відносяться до сімейств фізалакрієвих, строфарієвих, тріхоломових та інших загонів грибів. Як сказав про опеньки міколог з США Томас Вовк, це "прокляття сучасної систематики".
Читайте також: Медики назвали напій, який істотно продовжує життя
Опеньки ростуть в основному в сирих лісах. Їх улюблене місце зростання - підгнилі пеньки.
Фахівці відзначають, що опеньки можна збирати з кінця серпня і до жовтня.
Позитивний вплив опеньків на організм полягає в тому, що вони не потребують довгої термічній обробки. Вони застосовуються як проносний засіб, так і просто тому, що вони смачні.
Позитивними сторонами опеньків є присутність вітаміну B3 (PP). Цей вітамін покращує секрецію жовчного і шлункового соків. Також в опеньках повно вітаміну B2 (рибофлавіну). Присутні в них ще й такі вітаміни, як B6 і B9, а також калій і магній.
Незважаючи на всі переваги опеньків, є протипоказання. Їх можна їсти людям з проблемами в травної системи, з нирковою недостатністю, вагітним жінкам і гіпертонікам.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Всесторонние возможности цепных стропов от компании «КАРГОСЕТ» Компания "Мегарент": сдача авто в аренду, сотрудничество с владельцами машин, желающих сдать свое авто Стоит ли оснащать авто зимними накладками? Путешествие в Шарм Эль Шейх - возможный распорядок туристического дня Широкий ассортимент лаков для ногтей

Последние новости