Аваков: Не можна добивати по беззаконню «брехуна Порошенка»

30.07.2019 11:57 7

Аваков: Не можна добивати по беззаконню «брехуна Порошенка»

Глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook написав, що в інтерв'ю УП Порошенко безсовісно бреше, виправдовуючи свою поразку на виборах тим, що проти нього "була робота поліції".
Про це пише СобКор.
«Поліція, як і МВС в цілому не працювали на нього, а працювали на чесні вибори. Ми працювали на людей і на Україну! На жаль, для Порошенка брехати - як дихати - і тому він програє! Він довів країну до такого емоційного стану, що люди дуже захотіли повірити не йому брехунові, а будь-якій чесній людині .. Він, Порошенко, методично душив боязкі паростки надій в 2014, він в цьому винен», - написав Аваков.
За його словами, більшість позитивного в ці роки відбувалося не завдяки йому, а всупереч.
«Можна тільки уявити собі - чого можна було б досягти країні, що не сконцентруйся він на боротьбі за владу і гроші.
Мені його не жаль. Шкода країну...» - сказав Аваков.
Читайте також: Аваков розвеселив Мережу помилками у соцмережі
«І у нас у всіх - і скептиків, і розумників, і романтиків, і досвідчених - немає іншого виходу - як бажати успіху Зе! .. І допомагати йому! Від простої людини до олігарха .. Це прямі життєві інтереси кожного з нас. Інакше, неуспіх команди нового президента - фрустрація/розчарування мас рознесе Україну», - наголосив Аваков.
«І на цю межу остаточної недовіри і надії поставила країну ця людина на ім'я Петро… не шкода його.
Хоч і по беззаконню його "добивати" неправильно і не можна. Не дозволити це запопадливим - важливо... А ось те, за що заслужив, відповідати - нехай відповідає, не жаль», - резюмував він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Області застосування профільного прокату Купить качественные автотовары по доступным ценам в интернет-магазине UCAR Быстрое оформление и покупка автоцивилки в режиме онлайн Машины для вторичной очистки зерна Облачное хранилище информации на серверах Украины и Германии

Последние новости