Зеленський звинуватив Парубія в байдужості та бездіяльності

19.07.2019 8:40 6

Зеленський звинуватив Парубія в байдужості та бездіяльності

Президент Володимир Зеленський знову звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з вимогою провести позачергове засідання парламенту.
Про це пише СобКор.
За словами Зеленського, один день роботи парламенту коштує платникам податків 13,3 млн грн. Президент заявив, що відмовою Парубій "проявляє злочинну бездіяльність".
"Згідно з Календарним планом проведення десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання .. десята сесія триває до 19 липня 2019 року, що було також оголошено вами на пленарному засіданні 12 липня 2019 року. З огляду на зазначене, прошу виконати вимоги чинного законодавства щодо скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України і розгляду питань, визначених у листі від 16 липня 2019 року", - говориться в листі.
Читайте також: Проти Парубія відкрито кримінальну справу
Також Зеленський звинуватив Парубія в злочинній бездіяльності за відмову скликати позачергове засідання парламенту для розгляду невідкладних законопроектів.
"Відмовою в скликанні позачергового засідання Верховної Ради України ви не просто самоусунулися від роботи на благо України, а й виявляєте злочинну бездіяльність, що призводить до розтрати майже 700 млн гривень з державного бюджету", - написав президент у Facebook.
Зеленський звинуватив Парубія в байдужості та бездіяльності

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги литья пластмассы, штамповки металла и другие Итальянская автомобильная классика от салона Италмоторс Секреты выгодной покупки квартиры через застройщика Встраиваемые холодильники Bosch по доступной цене Качественные фильтры глубокой очистки топлива

Последние новости