Фахівці розповіли, як засмага може врятувати від високого тиску

17.07.2019 6:05 6

Фахівці розповіли, як засмага може врятувати від високого тиску

Не варто весь час ховатися від сонячних променів, оскільки засмага може виявитися корисною для здоров'я. Сонячні ванни сприяють зниженню артеріального тиску, заявляють вчені.
Про це пише СобКор.
Думка наукових фахівців про користь засмаги в справі захисту від підвищеного тиску і гіпертонії опублікувало видання Telegraph. Хоча останнім часом засмагою прийнято лякати, і в зв'язку з ним медики вимовляють страшне слово "меланома", британські експерти говорять швидше про зворотнє. За їхніми словами, не потрібно постійно маніакально шукати укриття від сонячних променів - засмага не тільки робить шкіру красивою, але і може бути засобом профілактики підвищеного тиску.
Вчені переконують, що сонце не тільки сприяє виробленню вітаміну D, але і "включає" тонке налаштування імунної системи, сприяє зниженню артеріального тиску.
Читайте також: Вчені розповіли, як журавлина діє на антибіотики
Вчений-дерматолог з Единбурзького університету Річард Уеллер зазначив, що дослідження показують: чим більше ультрафіолету отримує організм, тим інтенсивніше захист від підвищеного тиску. За словами фахівця, при попаданні на шкіру ультрафіолетового світла відбувається викид оксиду азоту, під дією якого кровоносні судини розслабляються і розширюються, що послаблює тиск кровообігу на їх стінки.
У той же час вчені констатують, що поки точно не знаємо, яка кількість сонячного світла є оптимальною для боротьби з підвищеним тиском. Але скоріше за все воно різне для володарів різного типу шкіри: чим вона світліша, тим старанніше її потрібно захищати засобами від сонця.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Аналитические весы для лабораторий любого уровня Бойлы для ловли карпа Эффективная наружная реклама Самые свежие и актуальные новости Украины Памятники из гранита в Запорожье

Последние новости