Варфоломій висловився про "неправильний шлях" Філарета

15.07.2019 15:17 5

Варфоломій висловився про

Вселенський патріарх Варфоломій вважає, що глава Київського патріархату Філарет обрав неправильний шлях.
Про це пише СобКор.
За його словами, Філарет "мав би стати наставником для свого духовного сина Епіфанія, проте обрав інший, неправильний шлях".
Також Варфоломій заперечував залежність Православної української церкви від Константинополя. Він зазначив, що українська автокефалія нічим не відрізняється від багатьох інших автокефалій помісних церков. Вони лише допомагають, як церква-мати.
Читайте також: Варфоломій підписав томос для України
"Наш патріархат є істинною Материнської Церквою, і, як справжня мати, він, за прикладом премудрого Соломона, з відновлення тих, хто був у розколі, протягом трьох місяців провів там Об'єднавчий собор. Він почув і прийняв офіційне прохання всього Собору про автокефалію. І тоді він надав їм статус автокефалії. Чи ви вважаєте, що для Патріархату було легко протягом всіх цих років переживати відлучення дітей від обіймів і підтримки матері? Ні в якому разі! Навпаки! Материнська Церква, що з таким тяжким трудом катехизувала, хрестила, очистила і навчила своїх дітей, створила для них абетку, в силу зовнішніх обставин була змушена сказати їм: "Дітки, тепер ви повинні самі справлятися і жити самоврядуванням. Але коли вам буде дуже важко, ваша Мати завжди поруч з вами і готова допомогти вам усіма своїми духовними ресурсами, особливо своїм досвідом", - зазначив Вселенський патріарх.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Доставка квітів Івано-Франківськ Курсы маникюра в центре Ирины Клапша Автошкола, которая даёт важные знания и навыки Доставка суши в Днепропетровске Где купить биологически активные добавки NowFoods

Последние новости