Вчені розповіли, які наслідки має жіноча дружба для здоров’я

11.07.2019 2:55 6

Вчені розповіли, які наслідки має жіноча дружба для здоров’я

Подружки можуть серйозно нашкодити здоров'ю. Правда, це стосується тільки "токсичних" подруг, не надто приємних в спілкуванні.
Про це пише СобКор.
Дослідження Університету Арізони показало, що жінки, які переживають серйозні проблеми у сімейному житті та в стосунках з подругами, частіше мають ослаблений скелет, що призводить до переломів.
У дослідженні американських вчених брали участь 11 тисяч жінок постклімактеричного віку - від 50 до 79 років. Протягом 6 років медики моніторили стан їхнього здоров'я, паралельно вислуховуючи історії про відносини з чоловіками і подругами.
Читайте також: Вчені розповіли, як "працюють" йогурти в кишечнику
За результатами виявилося, що якщо жінка стикається з екстремальним емоційним стресом, то її кістки послаблюються. На думку авторів дослідження, стрес викликає зміни гормонів, які можуть призводити до втрати мінеральної щільності кісток. Саме це робить жінок уразливими перед переломами при кожному падінні.
Кожна третя жінка і кожен п'ятий чоловік старше 50 отримують переломи у певний період свого життя.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как украсить мебель Изучение иностранного языка с ребенком Правильное питание – залог вашего здоровья Приобрести качественную и надежную теплицу Сайт с интересными скидками

Последние новости