Гігантський хот-дог претендує на Книгу рекордів Гіннеса

03.07.2019 21:47 6

Гігантський хот-дог претендує на Книгу рекордів Гіннеса

Нью-йоркський заклад Feltman’s of Coney Island приготував гігантський хот-дог на честь 152-річчя з винайдення цього фастфуду.
Про це пише СобКор.
Тепер він претендує на звання найбільшого в світі.
У центрі Нью-Йорка цілеспрямовані любителі фаст-фуду встановили величезний гриль і кілька годин працювали над приготуванням велетенського хот-дога. Для цього їм знадобилися півтораметрова сосиска, яку ледь дотягли троє кухарів. Також вони підготували квашені овочі і гірчицю. Смажили сосиску близько двох годин.
Хот-дог мав вагу 30 кілограмів і в довжину сягав 1,5 метра. Хот-дог порізали на шматки і продали їх по 10 доларів.
Читайте також: До Книги рекордів Гіннеса потрапив найдовший кіт світу
Автор ідеї Майкл Кінн розповів, що хоче завдяки цій страві потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Виручені кошти він віддасть на благодійність. Тому він готував хот-дог з усією душею, а виручені гроші планує пожертвувати на благодійність. Чоловік передасть кошти недержавній громадській організації, яка надає психологічну допомогу ветеранам.
Готували рекордну страву до 152-річчя винайдення хот-дога. Перший у світі такий фастфуд приготував Чарльз Фельтман.
Наразі рекорд з приготування найбільшого у світі хот-дога належить Парагваю.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

«Софія Sport» − один из лучших фитнес-клубов Киева с широким перечнем услуг Durilium Airglide от Tefal: новый уровень утюжки Популярное и надежное онлайн казино Вулкан Неон Качественное постельное белье в разных расцветках Модная одежда по выгодным ценам

Последние новости