Трагедія в Чернігові: на міському пляжі потонули діти

03.07.2019 13:47 6

Трагедія в Чернігові: на міському пляжі потонули діти

На одному з міських пляжів Чернігова за три дні потонули двоє дітей. Туди направили водолазів – перевірити безпеку пляжу.
Про це пише СобКор.
Тіло дев'ятирічного Назара виявили в кількох метрах від берега, а з іншого боку пляжу знайшли мертвим 15-річного підлітка. Ще одного хлопчика – досі не знайшли. Смерть дітей вразила навіть досвідчених рятувальників.
"Мені, чесно, як водолазу, діставати тіла дітей з води – це дуже сумно", – розповів водолаз Ілля Бондар.
Тепер рятувальники метр за метром обстежують дно водойми. Пляж вирішили додатково оглянути після загибелі дітей.
"Дно рівне, купатися можна. Зона пляжу 300 метрів", – розповів керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міськради Григорій Годун.
Читайте також: Жахлива трагедія в Судані: загинуло щонайменше 22 дітей
Крім того, навесні на цей пляж завезли пісок, зробили берег більш пологими і насипали хвилерізи з каменю. Також тут щодня чергують рятувальники. Але незважаючи на це, влітку збільшилася кількість потопельників. Найчастіше в смерті дітей винні їхні батьки та їхня неуважність. Обстеживши пляж, рятувальники підтвердили – він безпечний. Головне – не нехтувати правилами поведінки на воді.
Відомо, що лише за червень в області потонули 28 осіб, в тому числі й п'ятеро дітей. А з початку року на українських водоймах загинули майже 650 осіб. Серед них – 70 дітей.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Что такое проверка контрагента? YouControl на страже вашего бизнеса Как защитить технику от скачков напряжения Как приобретать мобильный телефон через интернет Кухонное оборудование от надежного бренда Franke Как подобрать универсальный двигатель для пылесоса

Последние новости