Нацбанк запустить нову банкноту із зображенням Вернадського

25.06.2019 14:35 6

Нацбанк запустить нову банкноту із зображенням Вернадського

Національний банк України вводить в обіг нову банкноту номіналом 1000 гривень з 25 жовтня 2019 року.
Про це пише СобКор.
Вона стане найбільш платоспроможною банкнотою в Україні.
Відомо, що нові банкноти стануть обов’язковими для прийняття у якості платіжного засобу з 25 жовтня 2019 року.
Банкнота буде блакитного кольору, на лицьовій стороні банкноти буде зображено портрет Володимир Вернадського, а на іншій будівля Національної академії наук України.
«Його обрано за видатний внесок в історію України як філософа, природознавця, засновника цілої низки нових галузей науки — геохімії, біохімії, радіогеології. Він також є одним із засновників і першим президентом Української академії наук, створеної у 1918 році», — пояснив Смолій.
Читайте також: Нова "двадцятка": НБУ ввів в обіг оновлену купюру
За розміром і кольором банкнота номіналом 1000 гривень буде відрізнятися від банкнот інших номіналів, що допоможе українцям легко визначати номінал. Розмір нової банкноти становить 75 на 160 міліметрів. Основний колір — блакитний.
«Нова банкнота поєднала у собі провідні технології дизайну і захисту. За дизайном ця банкнота наслідує банкноти нового модернізованого покоління гривні — оновлені 20, 100 та 500 гривень», — повідомив Смолій.
Також Національний банк України випустить в обіг монети номіналом 5 гривень у 2019 році, 10 гривень - у 2020 році.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Прекрасный сайт для покупки канцелярии и сувенирной продукции Косметологическое оборудование от ALVI PRAGUE Выгодные предложения от суши-бара "Moyogi" Лазерная резка металла в Украине Покупка качественных и стильных тканевых роллет в Украине

Последние новости