Ягідне літо: чому варто насититися вишнями та черешнями

17.06.2019 6:16 6

Ягідне літо: чому варто насититися вишнями та черешнями

Вишні та черешні розглядають як нутріцевтики — продукти, що мають певні лікарські властивості і призначені для регулярного вжитку. Так і запам’ятайте — черешня це ліки.
Про це пише СобКор.
Вишня і черешня запобігають деформації кісткової тканини в дітей з ожирінням, і ці кісточкові радять їсти всім дітям.
Антоціани вишень — пігменти, що роблять її червоною — пригнічують ферменти циклоокисгенази. Так само, як ацетилсаліцилова кислота. Тобто вишні мають протизапальну дію і можуть зменшувати больовий синдром.
Ці ж сполуки активують знайому вам автофагію в разі жирового переродження печінки, не пов’язаного з алкоголізмом.
Огляд у науковому журналі Nurtients повідомляє, що вишні покращують стан людей із остеоартритом, зменшують оксидативний стрес і запалення, знижують тиск і сприяють відновленню м’язів.
Читайте також: Лікарі розповіли, від чого може погіршитися зір на одному оці
Вишні та черешні варто їсти проти ночі. Завдяки високому вмісту мелатоніну вони покращують сон.
Якщо вишні, черешні чи шовковиця ростуть у вас на подвір’ї, просто помийте руки з милом, перш ніж вийти на полювання за мелатоніном та антоціанами. Якщо ви купуєте фрукти, неодмінно мийте їх. Після фруктів варто прополоскати рота водою, щоб змити кислоту.
Пам’ятайте, що варення чи наливки — не найкращий спосіб переробки ягід та фруктів. Краще сушити чи заморожувати все те, що ви не змогли з’їсти влітку.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить профнастил в Киеве в компании Будсервис Дом пристарелых в Киеве От чего хрустят пальцы? Правильное питание – залог здоровья Британское образование Step up в Одессе

Последние новости