Ягідне літо: чому варто насититися вишнями та черешнями

17.06.2019 6:16 6

Ягідне літо: чому варто насититися вишнями та черешнями

Вишні та черешні розглядають як нутріцевтики — продукти, що мають певні лікарські властивості і призначені для регулярного вжитку. Так і запам’ятайте — черешня це ліки.
Про це пише СобКор.
Вишня і черешня запобігають деформації кісткової тканини в дітей з ожирінням, і ці кісточкові радять їсти всім дітям.
Антоціани вишень — пігменти, що роблять її червоною — пригнічують ферменти циклоокисгенази. Так само, як ацетилсаліцилова кислота. Тобто вишні мають протизапальну дію і можуть зменшувати больовий синдром.
Ці ж сполуки активують знайому вам автофагію в разі жирового переродження печінки, не пов’язаного з алкоголізмом.
Огляд у науковому журналі Nurtients повідомляє, що вишні покращують стан людей із остеоартритом, зменшують оксидативний стрес і запалення, знижують тиск і сприяють відновленню м’язів.
Читайте також: Лікарі розповіли, від чого може погіршитися зір на одному оці
Вишні та черешні варто їсти проти ночі. Завдяки високому вмісту мелатоніну вони покращують сон.
Якщо вишні, черешні чи шовковиця ростуть у вас на подвір’ї, просто помийте руки з милом, перш ніж вийти на полювання за мелатоніном та антоціанами. Якщо ви купуєте фрукти, неодмінно мийте їх. Після фруктів варто прополоскати рота водою, щоб змити кислоту.
Пам’ятайте, що варення чи наливки — не найкращий спосіб переробки ягід та фруктів. Краще сушити чи заморожувати все те, що ви не змогли з’їсти влітку.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Центр пластической хирургии “GRACE” поможет исполнить вашу мечту Элегантные украшения из серебра Магазин автомобильных запчастей и расходных материалов Крупнейшая риэлтерская компания Покровска и Мирнограда Системы автополива своими руками

Последние новости