Спеціалісти розповіли, як зелень продовжує молодість

11.06.2019 19:09 7

Спеціалісти розповіли, як зелень продовжує молодість

Лікар-дієтолог Юлія Чехоніна розповіла, чим багата зелень, якій віддати перевагу і скільки з’їсти.
Про це пише СобКор.
«Дійсно, зелень – це найкраща приправа і найкраща спеція для всіх страв. Вона не тільки додасть прекрасні смакові якості нашій їжі, але і корисна для здоров’я. Всього один пучок зелені містить велику частину вітамінів і мікроелементів, необхідних людині в день.
Тому бажано, щоб зелень була завжди на столі, а в якому вигляді – це справа смаку. За великим рахунком хімічний склад у листової зелені досить подібний. Є лише деякі відмінності в букеті ефірних масел, спектрі пігментів, які надають різні відтінки кольору листя. Залежно від цього можуть дещо відрізнятися корисні властивості.
Читайте також: Дієтологи розповіли, скільки на день треба їсти хліба
По-перше, зелень багата вітамінами і мінеральними солями, в ній їх набагато більше, ніж в інших плодах. Це солі калію, магнію і т.д. Наприклад, солі калію позитивно впливають на діяльність серцевого м’яза, взагалі в цілому скелетної мускулатури і покращують роботу шлунково-кишкового тракту – нормалізують роботу жовчного міхура, сприяють виведенню рідини, мають легкий сечогінний ефект. Це зокрема корисно тим, у кого є схильність до набряків, артеріальної гіпертензії.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему торговля продуктами питания посредством blockchain — это будущее? Высшее образование в Германии после украинской школы Займы денег через интернет Как и где лучше заказать угловой шкаф купе Українські вишиванки: поради з вибору від ukrglamour.com.ua

Последние новости