Медики назвали продукти, які можуть зіпсувати зір

22.05.2019 6:04 6

Медики назвали продукти, які можуть зіпсувати зір

Гарний зір – це те, на що ми не звертаємо уваги в молодості, але варто його втратити, як відразу стає зрозумілим те, що якість життя різко погіршилася.
Про це пише СобКор.
Дуже часто ми шкодимо своїм очам і навіть не підозрюємо про це. Наприклад, їмо те, що завдає шкоди очним м’язам і судинам, а погані судини – це катастрофа для зору.
Білий хліб приготовлений з пшеничного борошна вищого гатунку, рафінованого продукту, в якому немає жодних корисних вітамінів. Зате є багато рафінованого крохмалю. Цей крохмаль змушує підшлункову залозу виробляти більше інсуліну, який у великих кількостях негативно впливає на очне яблуко і сприяє розвитку короткозорості.
У невеликих кількостях кава корисна. Але якщо ви випиваєте більше 2-3 чашок в день, то кава може дуже погано вплинути на очі: напій звужує судини, порушує кровообіг очей.
Читайте також: Медики назвали рятівний продукт для сердечників
Вже давно всім відомо, що будь-який алкоголь звужує судини. І не слухайте тих, хто каже, що чарочка коньяку діє навпаки, в кінцевому підсумку вона сприяє саме звуженню судин і зневодненню організму. Судинні спазми вкрай шкідливі для очей, тому з алкоголем слід бути акуратніше.
Алкоголь також діє на певні ділянки кори головного мозку, якраз на ті, які впливають на зорове сприйняття людини. Часте вживання алкоголю без міри може навіть викликати атрофію зорового нерва, що призведе до порушення зору.
Так називають різну «сміттєву їжу»: різноманітні бургери і хот-доги, чіпси, сухарики, солодощі, соуси, які містять в собі велику кількість харчових добавок, барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку, консервантів і так далі.
Всі ці Е-добавки негативно впливають на весь організм в цілому, в тому числі і на органи зору.
Це можуть бути булочки, солодощі, навіть макарони і рафінований рис. Вони викликають підвищене вироблення інсуліну, до того ж негативно впливають на сітківку ока, викликаючи її руйнування.
Особливо небезпечна нестриманість в споживанні швидких вуглеводів для людей старше 40 років. Для профілактики захворювань органів зору дієтологи рекомендують налягати на зелені овочі, салати та іншу траву.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Longines – международный стандарт качества Качественное создание сайтов Где покупать качественные бочковозы? Холодильная и морозильная техника от известных производителей Растворы для линз от магазина Kievlinza

Последние новости