З’явилося відео, як охорона Зеленського зачинила двері перед носом Ляшка

21.05.2019 17:55 6

З’явилося відео, як охорона Зеленського зачинила двері перед носом Ляшка

У вівторок, 21 травня, лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка, який приїхав на зустріч з президентом Зеленським на велосипеді, не пускали в зал для консультацій.
Про це пише СобКор.
Коли Ляшко увійшов до будівлі АП, він почав трансляцію того, що відбувається на Facebook. Під час стріму, який Ляшко вів прямо з АП, депутат заявляє: "Більше ніякої кулуарщини!"
Відзначимо, що при Порошенко він до такого не закликав і ніколи стрімів з його адміністрації не вів. Коли з'явився Зеленський, він підійшов до Ляшка і запитав: "Ви підтримуєте розпуск Верховної Ради?". Радикал вхопив його за долоню і довго не відпускав. В результаті президент вирвав руку і пішов.
Читайте також: Інавгурація Зеленського: Мережею "гуляють" яскраві меми
О 10:20 депутатів запросили в зайти в зал для консультацій. Однак перед носом радикала закрили двері — поки він не вимкне телефон.
Деякий час Ляшко намагався чинити опір, але вже через пару хвилин здався. Після цього його пустили в приміщення.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Восхождение на вершину Эльбрус с настоящими профессионалами Злаковое сорго очень полезно! Интернет-магазин одежды Fashion Позаботьтесь о ребёнке, приобретите ему средство для передвижения в Sigma-line Сигареты Compliment для мужчин и женщин в ассортименте

Последние новости