Порошенко підписав історичний закон про мову

15.05.2019 19:25 6

Порошенко підписав історичний закон про мову

Сьогодні, 15 травня, чинний президент України Петро Порошенко підписав закон про українську мову.
Про це пише СобКор.
14 травня спікер Верховної Ради Парубій підписав закон про функціонування української мови як державної. Так, перед підписанням Порошенко зазначив, що прийняття закону відбулося без будь-якого тиску і з обговоренням усіх аспектів.
Чинний президент підкреслив, що нова влада буде також підтримувати та втілювати новий закон в життя. Він пояснив, що при роботі над документом не брали до уваги думку Кремля. Текст закону буде опублікований пізніше.
Читайте також: Парубій підписав закон про мову
Порошенко пояснив, що цей закон не порушує права будь-якої мовної групи в Україні. Президент подякував спікеру Парубію за активну роботу над законом.
На заході також були присутні активісти, політики і співробітники культурної сфери. Закон набирає чинності з дня підписання, крім кількох положень, які прописані.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Розслідування українського Держфінмоніторингу визнали найкращим у світі - Черкаський Ігор Борисович Мобильные приложения для гостиничного бизнеса Прокат автомобиля в Египте - о чем следует знать заранее? Какое издательство в сети лучше выбрать? Бытовые твердотопливные котлы с пеллетной горелкой

Последние новости