Спеціалісти розповіли, як поза під час сну розповідає про характер людини

27.04.2019 0:16 6

Спеціалісти розповіли, як поза під час сну розповідає про характер людини

Спеціалісти стверджують, що поза, в якій спить людина, може багато що розповісти про характер та психічний стан особи.
Про це пише СобКор.
Прагматичні люди сплять в "королівській" позі, а ґрунтовні і надійні воліють "замок". За словами психологів, відкриті люди сплять з широко розкинутими руками і ногами.
Психолог Ольга Павлова розповідає: "Рухова активність залежить від темпераменту, в тому числі, і положення під час сну. В "королівської" позі, тобто на спині, з витягнутими вздовж тулуба руками і прямими ногами, сплять акуратні і прагматичні люди зі схильністю до лідерства.
Читайте також: Лікарі розповіли, в якому віці дійсно починається старіння
Якщо ж людина спить в позі "замок" (на боці, руки під головою, а ноги зігнуті), це означає, що людині притаманні ґрунтовність і надійність. На животі сплять невпевнені і закриті люди, які звикли все передбачати і надавати велике значення чужій думці. А обличчям до стіни сплять ті, хто відгороджується від навколишнього світу. При цьому поза "ембріон" говорить про те, що людині потрібен захист.
Якщо ж індивід не впевнений в своїх силах або йому потрібна опора, ймовірно, він буде триматися за якийсь предмет (м'яку іграшку або подушку тощо), частину тіла.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Як опалити автомобіль взимку? Растворы для линз от магазина Kievlinza Казино Вулкан Вегас – надежный поставщик азартных игр онлайн В длительную поездку с надёжным чемоданом! Научитесь говорить красиво

Последние новости