Коломойський: Порошенко – моя маріонетка і буде робити все, що йому кажуть

20.04.2019 4:34 6

Коломойський: Порошенко – моя маріонетка і буде робити все, що йому кажуть

Бізнесмен Ігор Коломойський назвав чинного президента України Петра Порошенка «своєю маріонеткою», коментуючи рішення суду про визнання незаконною націоналізацію «ПриватБанку».
Про це пише СобКор.
Коломойський вважає, що «справедливі рішення» з'являються після того, як «Філатови-порошенки» перестають тиснути на суддів.
Бізнесмен додав: «Порошенко - просто моя маріонетка, і в останній місяць перед завершенням його повноважень буде виконувати все, що йому буде сказано. Він же вважав, що хтось - його маріонетка. Я вважаю, що він - моя маріонетка. Буде робити все , що йому говорять. Щоб спокутувати свою провину».
Читайте також: Зеленський і Коломойський: комік розповів про стосунки з олігархом
«ПриватБанк» - найбільший комерційний банк в Україні - був націоналізований 19 грудня 2016 року.
Колишній акціонер «Приватбанку» Ігор Коломойський говорив, що після виборів президента України сподівається отримати компенсацію у зв'язку з націоналізацією «ПриватБанку». Він також сказав, що не збирається повертати банк у власність, але хоче повернути $ 2 млрд його капіталу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Микрокредитование на выгодных условиях Качественный, безопасный и надежный гемблинг Большой выбор разных видов гипсокартона Неловкие моменты в пейнтболе Минеральные удобрения от компании Макош

Последние новости