За мотивами «Гри престолів» створений туристичний маршрут

17.04.2019 19:56 6

За мотивами «Гри престолів» створений туристичний маршрут

Сервіс електронних карт Maps.me приготував сюрприз для шанувальників серіалу «Гра престолів».
Про це пише СобКор.
В очікуванні нових серій останнього сезону його фанати зможуть проїхатися знаковими місцями, де проводилися зйомки серіалу. Правда, щоб пройти весь маршрут, мандрівникам доведеться добряче витратитися.
Електронний путівник за мотивами «Гри престолів» охоплює деякі примітні локації попередніх семи сезонів серіалу. Тематичний маршрут складається з шістнадцяти локацій, вони розташовуються в п'яти країнах Європи.
Читайте також: Герої «Гри престолів» стали окрасою Entertainment Weekly
Для реалізації такої подорожі знадобиться не один тиждень і пристойна сума грошей. Але справжні фанати серіалу, напевно, не пошкодують часу і коштів.
Мандрівникам пропонується відвідати місця зйомок Королівської гавані, печеру Дракона, Септ Бейлора, місто Браавос та інші знакові локації.
Цей маршрут доступний для скачування користувачам Maps.me з вівторка, 16-го квітня. Він знаходиться в сервісі — в розділі «Фільми», а працювати буде як в онлайн-, так і в офлайн-режимі.
Крім того, кожна тематична локація, зазначена на маршруті, забезпечена описом сцен, які знімалися на тій чи іншій точці.
Таким чином, фанати «Гри престолів» зможуть згадати улюблені сцени і ще раз надихнутися ними в ході своєї подорожі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Установка систем видеонаблюдения и слежения Популярное и надежное онлайн казино Вулкан Неон Лучшие слоты для каждого Гандбольные мячи для вас Где купить кошелек?

Последние новости