«Ати-дебати»: команда Зеленського розповіла про підготовку

17.04.2019 13:55 6

«Ати-дебати»: команда Зеленського розповіла про підготовку

Спікер передвиборного штабу кандидата у президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів про переговори і підготовку до дебатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня.
Про це пише СобКор.
За його словами, дебати будуть проходити на двох сценах по різні сторони стадіону. "Що стосується трибуни, я думаю, що трибуна у Зеленського буде 19 числа", — сказав він.
За словами Разумкова, вже були засідання робочих груп з боку обох кандидатів у президенти.
"Вони йдуть трошки дивно, тому що наші колеги видаляються для проведення консультацій, потім повертаються. Була досягнута позиція, що на стадіоні саме на газоні поставити сцену не вийде, тому що буквально через кілька днів буде футбольний матч, і ми просто зіпсуємо газон, що неприпустимо. Тому було прийнято рішення поставити сцену так, як зазвичай це роблять на концертах", — сказав спікер штабу Зеленського.
Однак, за його словами, сторона Порошенка прийняла рішення, що буде дві сцени. "Потім повернулися наші опоненти і сказали: ми поставимо іншу сцену, тільки з іншого боку. Навіщо це робиться, я не знаю", — сказав Разумков.
Читайте також: «Зачаровані дебати»: Тимошенко відповіла, що має час подумати
Він також додав, що зараз вирішується питання присутності глядачів на стадіоні.
"Ще одним каменем спотикання є наявність прихильників на стадіоні. Було запропоновано 30 на 30. 30% — це люди, які підтримують Зеленського, 30% — які підтримують Порошенка і 40% — це люди, які або не визначилися зі своїм вибором, або підтримували іншого кандидата. Думаю, це правильна позиція", — вважає Разумков.
При цьому він не зміг пояснити, як саме будуть перевіряти позицію громадян.
Разумков висловив думку, що дебати на розстановку сил не вплинуть, але їх варто проводити, оскільки є запит суспільства.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор комплектов постельного белья Компоненти для сонячних електростанцій Отопительные системы по выгодным ценам Чем аренда квартиры посуточно в Черкассах интереснее для клиента, нежели номер в гостинице? Аренда батутов для тимбилдинга

Последние новости