І знову про дебати: Притула і Скабєєва пропонують послуги модераторів

04.04.2019 13:29 4

І знову про дебати: Притула і Скабєєва пропонують послуги модераторів

Сергій Притула готовий бути модератором на дебатах між Зеленським та Порошенком.
Про це пише СобКор.
«Штабам обох кандидатів повідомляю, що ось у ці дні я на гастролях. 4.04 – Запоріжжя, 6.04 – Дніпро, 7.04 – Жовті Води, 8.04 – Вільногірськ, 13.04 – Ізяслав, 14.04 – Нетішин, 16,17.04 – Львів. В будь-який інший день можу попрацювати модератором на дебатах. На безоплатній основі. Мій номер є у обох. Де НСК "Олімпійський” я знаю. Свистіть, якщо що. UPD. Будьте готові, що запитаю чий Крим!», — написав Притула у мережі Фейсбук.
Читайте також: Як колись у стародавньому Римі: Порошенко прийняв виклик Зеленського
Також свої послуги запропонувала скандальна російська журналістка Ольга Скабєєва, яка в Telegram написала:
«Шановні кандидати в президенти України, Петре Олексійовичу і Володимире Олександровичу, відповідально заявляю, що я, Ольга Скабєєва, готова провести ваш передвиборчий спаринг. Об'єктивність та неупередженість гарантую. Обіцяю до 19 квітня пройти експрес-курс з вивчення української мови. До зустрічі в «Олімпійському». Стадіон, так стадіон! Думай … те!».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать написание дипломной работы Деньги для студентов и пенсионеров — кредит онлайн Ковані перила – це завжди родзинка у вашому будинку Шикарное вечернее красное платье для настоящей королевы Сдавай металлолом во благо экологии и экономики родины

Последние новости