Вчені розповіли, як чоловіки і жінки відчувають біль

23.03.2019 23:16 0

Вчені розповіли, як чоловіки і жінки відчувають біль

Вчені виявили відмінності в больових сигналах, які надходять у спинний мозок чоловіків і жінок при хронічному болю.
Про це пише СобКор.
Понад 50 млн людей по всьому світу страждають від хронічного больового синдрому. Це головна причина інвалідності у багатьох західних країнах.
При цьому жінки набагато частіше чоловіків страждають від таких хронічних захворювань, як артрит, фіброміалгія і мігрень. Сьогодні більшість болезаспокійливих і протизапальних засобів, якими користуються лікарі, є похідними опіуму або саліцилової кислоти. Вони непогано блокують больові напади, але слабо впливають на хронічні болі, що тривають протягом декількох місяців і навіть років.
Читайте також: Вчені розповіли, чому заміжжя шкідливе
Однак тепер з'явилися відомості, що чоловіки і жінки мають різні біологічні механізми больового синдрому, а це означає, що вони по-різному реагують на лікарські засоби і можливе створення анестетиків, які працюють з урахуванням статі пацієнта.
Донедавна лабораторні дослідження з пошуку нових болезаспокійливих засобів проводилися переважно на щурах і мишах чоловічої статі. В результаті отримували спотворені результати, які приводили до появи на ринку ліків, які мало діють на жінок.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор молодежных городских рюкзаков Натуральний крафтовий сир ТМ «Магур» Идеальная новостройка в Броварах глазами инвестора — современная и комфортная Каталог ручного и электрического инструмента, расходных материалов Воздушные шары для всех

Последние новости