Утримання від сексу: що кажуть учені

21.03.2019 14:45 0

Утримання від сексу: що кажуть учені

Спортивні показники не залежать від утримання від статевого життя.
Про це пише СобКор.
Раніше вважалося, що ту енергію, яку спортсмен витрачає на статеве життя, він з набагато більшою результативністю повинен витрачати на тренування, а це підвищить спортивні показники й допоможе виграти.
Але останні дослідження повністю спростували це твердження. Вчені не знайшли підтверджень того, що спортивні показники чоловіків підвищуються через відсутність інтимного життя.
Читайте також: Безпліддя у чоловіків: учені навели шокуючі факти
Справді, оргазм зменшує артеріальний тиск, і чим частіше людина його відчуває, тим нижчий показник тиску. Однак це ніяк не впливає на спортивні результати.
Учені з університету Джорджії оцінили результати тренувань восьми осіб, однією з яких була жінка. Під час експериментів усі вони повинні були збільшити ритм серцебиття до 170 ударів на хвилину за рахунок віджимань від підлоги, вертикальних стрибків та інших вправ. Їхня результативність оцінювалася після оргазму, що стався напередодні вночі, після спокійного сну без сексу, або після занять йогою увечері напередодні. Жодних істотних змін у спортивних показниках залежно від трьох різних сценаріїв виявлено не було.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Золотые монеты царской Руси для нумизматов Солнечные батареи как альтернативный вид электроэнергии Машины для вторичной очистки зерна Организация и подготовка свадебных торжеств Детская обувь в интернете

Последние новости