«Гра престолів»: продюсери розповіли про провальний перший пілот

14.02.2019 12:55 0

«Гра престолів»: продюсери розповіли про провальний перший пілот

Один із творців популярного серіалу «Гра престолів» Девід Беніофф розповів, що перший варіант пілота був просто жахливим.
Про це пише СобКор.
«Пам'ятаю той момент, коли ми з Деном показали його іншим продюсерам серіалу — це був один із найбільш гнітючих епізодів в моєму житті, адже насправді серія вийшла просто жахливою», – сказав Девід.
Відомо, що пілот допрацьовували протягом чотирьох років.
Ось спірні моменти. Кейтлін Старк вмовляє свого чоловіка одружитися на старшій дочці Сансі, щоб вона могла стати королевою. Цей поворот суперечив переконанням персонажа Неда Старка, для якого сімейні цінності були на першому місці.
Читайте також: «Гра престолів»: актор пожалівся на шпигуноманію
Скандальна сцена сексу між братом і сестрою Ланністерами спочатку мала інший характер. В першій версії сценарію Серсея не любила Джеймі і була проти близькості.
А бастард Джон Сноу спочатку зовсім виглядав пияком, надудлившись під час приїзду короля до Вінтерфеллу.
Ще один цікавий факт – Білі Ходоки розмовляли власною мовою. Але якою вона була, ми вже не дізнаємося. Адже цей ганебний варіант пілоту приховують від громадськості.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

ObolonSky – новостройка на Оболони прямо возле метро Микрозаймы для решения финансовых проблем Прочные, удобные и стильные стулья Лучший софт на лучшем игровом портале Все для маникюра здесь

Последние новости