Медики розповіли цікаві подробиці про штучне запліднення

09.02.2019 3:37 0

Медики розповіли цікаві подробиці про штучне запліднення

Фахівці з Австралії розповіли, що необхідно знати про процедуру екстракорпорального запліднення.
Про це пише СобКор.
Як стверджують експерти, вік жінки — кращий предиктор успіху ЕКО. Протягом життя жіночі яєчники піддаються віковим змінам. Тим більше з кожним роком яйцеклітин стає все менше, а це призводить до проблем з зачаттям в пізньому віці.
Сперматозоїди — дуже важливий компонент для ЕКО. Не довіряйте міфам, які розповідають, мовляв, на фертильність чоловіків не впливає вік.
Оскільки зростаюча кількість доказів показує зворотній результат. На «плодючість» чоловіків впливають такі фактори, як надмірна вага, куріння і вживання спиртних напоїв. ЕКО штучно збільшує кількість яйцеклітин, готових до запліднення, проте лікування дуже сильно залежить від діагнозу безпліддя.
Читайте також: Медики розповіли про симптоми хворих нирок
По-перше, уважно вивчіть клініку, де плануєте провести процедури. Також по максимуму дізнайтеся про фахівців. По-друге, після 30 років і з наявністю серйозних захворювань у подружжя рекомендується вибрати варіанти ЕКО, де вам гарантують 100% результат.
І наостанок, фахівці звертають увагу на те, що підтримка на початку вагітності і хороша акушерська допомога має життєво важливе значення, особливо якщо жінка не відрізняється міцним здоров'ям.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Консалтинговые услуги для вашего бизнеса ADSL модемы и его виды Санаторий Шахтер: цены, доступные каждому Профессиональная корейская косметика из натуральных компонентов Лучшие игры в онлайн режиме

Последние новости