Американська студентка наткнулася на непроханого гостя у шафі

06.02.2019 19:20 1

Американська студентка наткнулася на непроханого гостя у шафі

Американка надибала у своїй шафі чоловіка, який прожив там декілька днів поспіль.
Про це пише СобКор.
Студентка Медді звернула увагу на те, що у її кімнаті почало коїтися щось дивне. Речі, які вона залишала на одному місці, пізніше дивним чином опинялися на іншому. У ванній ж на дзеркалі залишалися чужі сліди від пальців. Шафа ж у кімнаті лякала найбільше — дівчина думала, що там оселився привид. Однак на вихідних вона із подругою знову почули шум у шафі і припустили, що це міг би бути єнот. Тоді вони запитали: "Хто там?". На своє здивування, із шафи пролунало: "Ой, мене звуть Дрю".
"Я відкрила двері шафи, і там був він, одягнений в мої речі. Поруч з ним знаходився портфель, набитий моїм одягом", — розповіла студентка.
Перелякана дівчина подзвонила своєму коханому за допомогою, а тим часом гість із шафи приміряв її капелюх і розглядав себе в дзеркалі ванної кімнати.
Читайте також: Забудькувата студентка насмішила безглуздим листом професору
"Ти дуже мила, можна я тебе обійму?" — звернувся дивак.
Однак дівчина не дозволила цього зробити.
Згодом з’явилася поліція і затримала чоловіка. Ним виявився 30-річний Ендрю Своффорд. Його відправили в окружну в'язницю з правом вийти під заставу в розмірі 26 тисяч доларів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Натуральные одеяла из овечьей шерсти в Украине Новенькие байки по низкой цене Всесторонние возможности цепных стропов от компании «КАРГОСЕТ» Полезные продукты питания для детей Работают ли таблетки от алкоголизма?

Последние новости