Вовчиці завили від несподіванки: таким Винника вони ще не бачили

05.02.2019 13:09 1

Вовчиці завили від несподіванки: таким Винника вони ще не бачили

Головний «вовк української сцени» задумався над зміною такого іміджу.
Про це пише СобКор.
Як і всі зірки, Олег Винник поєднує вокальну кар'єру із блогерством. Відтак на його сторінці в Instagram щоразу з'являються нові знімки з буденного життя та гастролей. Полюбляє Олег Винник і спілкуватись зі своїми прихильниками, а днями взагалі звернувся до них з питанням.
Артист задумався над зміною іміджу та вирішив порадитись зі своєю фан-групою. Перед камерою Олег Винник постав з бородою та у шапці. Співак по-особливому звернувся до своїх підписників, обігравши слова свого хіта "Вовчиця".
Читайте також: Винник засвітився у компанії рудоволосої красуні
У мережі прихильники Олега Винника одразу ж розділились на дві групи: одні зазначили, що співаку дуже пасують такі зміни, а от інші переконані – щоб молодше виглядати йому варто поголитись. "Так ви виглядаєте брутальніше", "Гарно, але краще поголитись", "Легка щетина вам пасує. Але не захоплюйтесь", "Ще би постриглись", "Поголіться, будете молодіше виглядати", – написали користувачі мережі під дописом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Новинки кино 2018 года Смешивающие насосы по выгодным ценам Летние шины по доступным ценам НБУ не получал документы на покупку ВТБ Банка и БМ Банка Лучший выбор качественных шин

Последние новости