Вовчиці завили від несподіванки: таким Винника вони ще не бачили

05.02.2019 13:09 1

Вовчиці завили від несподіванки: таким Винника вони ще не бачили

Головний «вовк української сцени» задумався над зміною такого іміджу.
Про це пише СобКор.
Як і всі зірки, Олег Винник поєднує вокальну кар'єру із блогерством. Відтак на його сторінці в Instagram щоразу з'являються нові знімки з буденного життя та гастролей. Полюбляє Олег Винник і спілкуватись зі своїми прихильниками, а днями взагалі звернувся до них з питанням.
Артист задумався над зміною іміджу та вирішив порадитись зі своєю фан-групою. Перед камерою Олег Винник постав з бородою та у шапці. Співак по-особливому звернувся до своїх підписників, обігравши слова свого хіта "Вовчиця".
Читайте також: Винник засвітився у компанії рудоволосої красуні
У мережі прихильники Олега Винника одразу ж розділились на дві групи: одні зазначили, що співаку дуже пасують такі зміни, а от інші переконані – щоб молодше виглядати йому варто поголитись. "Так ви виглядаєте брутальніше", "Гарно, але краще поголитись", "Легка щетина вам пасує. Але не захоплюйтесь", "Ще би постриглись", "Поголіться, будете молодіше виглядати", – написали користувачі мережі під дописом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Летние шины – правила выбора Юридические услуги для бизнеса Терминалы для сбора данных Бисопролол: что и как? Как наладить бизнес через интернет

Последние новости