Пісня для "Євробачення-2019": гурт BAHROMA презентував сентиментальний трек

31.01.2019 19:46 2

Пісня для

Альтернативний рок-гурт BAHROMA презентував свій україномовний трек "Назавжди-Навсегда", з яким виступлять на національному відборі Євробачення-2019.
Про це пише СобКор.
"Назавжди-Навсегда" - це особиста історія кохання без меж фронтмена гурту Романа Бахарєва, яка буде близька кожному, повідоляють на сторінці колективу у Facebook.
Читайте також: Євробачення-2019: стали відомі всі учасники національного відбору
"Я народився на Уралі. Коли мені виповнилося 6 років, моя родина повернулася на батьківщину моєї мами, в провінційне шахтарське містечко Торез Донецької області. Там виріс, закінчив школу, отримав першу освіту і поїхав за своєю мрією в Київ. Батьки залишилися на Донеччині, але коли почали відбуватися події на сході, змушені були переїхати в іншу країну. Вже 5 років живуть у Німеччині. Це історія про моїх близьких, рідних людей, яких життя розкидало по всій земній кулі. Але, незважаючи на це, ми завжди залишаємося разом. Назавжди-Навсегда. Мені здається, я писав її все життя", - говорить Бахарєв.
BAHROMA виступить у першому півфіналі, 9 лютого, під номером 8.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Норвежское чудо в вашем интерьере Холодильная и морозильная техника от известных производителей Трудоустройство в Польше с гарантиями Разумное соотношение цены и качества в компании Россава Какое будущее ждет Биткоин

Последние новости