Вчені розкрили важливі секрети про зайву вагу

30.01.2019 17:41 1

Вчені розкрили важливі секрети про зайву вагу

Британські вчені знайшли причину, чому деякі люди ніколи не набирають вагу, а іншим, навпаки – складно скинути зайві кілограми, не залежно від способу життя та кількості їжі.
Про це пише СобКор.
Виявилося, що люди, які вживають стільки їжі скільки хочуть і не товстіють, мають мутації генів, які рятують від ожиріння.
До слова, цей ген з мутаціями є у людей з надлишковою вагою.
Гіпотезу дослідники перевірили на 2 тисячах зразків ДНК дуже худих британців та 2 тисячах людей з зайвою вагою. Крім того, вчені проаналізували аналогічну "картину" щодо 10 тисяч людей з нормальною вагою.
Читайте також: Дієтологи розкрили секрет, як щодня скидати по кілограму
Дослідження показало, що існує 13 дрібних мутацій, які впливають на те, якою буде вага людини – низькою або ж надлишковою.
Мутації в гені FTO сприяють розвитку ожирінню, а зміни в гені CADM2, які пов'язані з роботою рецепторів мозку, сприяють збереженню низької ваги.
Вчені зазначають, що у ДНК худої людини міститься менше шкідливих мутацій, що сприяють ожирінню, тому її вага менша.
Також вчені роблять висновок, що невелика вага, як і ожиріння, передається у спадок.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Искусственные цветы для ритуальных услуг Насколько безопасна и выгодна дистанционная торговля? Виртуальные заработки на курсе валют Бензиновый генератор Hyundai HHY 7000FE TicketsBox розповів про наймузичніший фестиваль цього літа –– UPark Festival

Последние новости