В США розглядають можливість введення надзвичайного стану

11.01.2019 19:35 0

В США розглядають можливість введення надзвичайного стану

Президент США Дональд Трамп оголосив, що у нього є повне право оголосити в країні надзвичайний стан.
І він "майже точно" це зробить, якщо йому не вдасться домовитися з Демократичною партією про будівництво стіни на кордоні з Мексикою.
Про це пише daily-news.com.ua
Вирушаючи в Техас на кордон з Мексикою, Трамп оголосив, що може ввести в країні надзвичайний стан, щоб домогтися спорудження стіни на південному кордоні США.
"У мене є повне право оголосити надзвичайний стан. Юристи дали мені такі рекомендації. Я поки не готовий це зробити, але якщо доведеться, зроблю, — пообіцяв Трамп.
"Я ще не зробив цього, але можу це зробити. Якщо не вийде (домовитися з демократами), я, ймовірно, так і зроблю. Я б навіть сказав, що безсумнівно зроблю це", — підкреслив він.
Читайте також: Порошенко підписав закон про введення воєнного стану
Трамп зазначив, що або він здобуде перемогу і досягне компромісу з демократами, або оголосить надзвичайний стан. Яким може бути компроміс, неясно.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрое и качественное написание дипломных работ Как подать объявление в интернете, чтобы оно работало Аренда офисов в Киеве на Подоле Почему частотники – это выгодно? Какова их экономическая целесообразность в применении? Реклама твоего дела — быстро, качественно

Последние новости