Медики назвали прості рецепти для очищення судин

09.01.2019 13:06 1

Медики назвали прості рецепти для очищення судин

На тлі розмноження холестеринових бляшок розвивається атеросклероз, провідний фактор інсультів і серцевих нападів.
Про це пише СобКор.
Експерти в області харчування рекомендують включити в раціон харчування продукти, ефективно очищають судини.
Часник. Отримані вченими Каліфорнійського університету дані свідчать, що вживання часнику запобігає небезпечний для здоров’я процес кальцинування (накопичення кальцію) і затвердіння стінок коронарних артерій.
Виноград. В його ягодах дуже багато антиоксидантів, що захищає клітини судинної тканини від окислення холестерином, це гальмує процес скупчення жирових бляшок на стінках артерій.
Читайте також: Медики назвали ідеальний продукт для сердечників
Журавлина. Ягоди журавлини містять речовини, які активізують жировий метаболізм, що заважає жировим компонентам накопичуватися в судинах.
Помідори. Ці овочі відрізняються високим вмістом лікопіну – речовини, що запобігає втраті судинної тканини своєї еластичності. Лікопен, крім іншого, є дуже потужним антиоксидантом, який допомагає запобігти запалення, що веде до виникнення багатьох серцево-судинних недуг.
Гранатовий сік. Якщо щодня випивати склянку свіжого гранатового соку, організм буде отримувати таку кількість антиоксидантів, завдяки якому почне справно підтримувати фізіологічні процеси, що сприяють оздоровленню судин і їх тканин.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобное и практичное белье Как выбрать хороший ноутбук для работы Полгода с Xiaomi Mi 8: каков на самом деле китайский флагман Квартира с паркетным полом КТ – современный метод диагностики пациентов

Последние новости