Польща почала спостерігати за ситуацією в небі над Балтією

05.01.2019 21:05 1

Польща почала спостерігати за ситуацією в небі над Балтією

Польща прийняла від Бельгії авіаційне патрулювання в рамках місії НАТО з контролю над повітряним простором країн Балтії.
Про це пише СобКор.
На офіційному сайті Альянсу повідомили: «Військово-повітряні сили Польщі з 3 січня прийняли від ВПС Бельгії відповідальність за проведення місії НАТО із патрулювання авіапростору Балтії на повітряній базі Шауляй, Литва. Традиційна церемонія передання чергування відбувається на базі ВПС Литви кожні чотири місяці з 2004 року. Польща була восьмим союзником, який виконував це завдання наприкінці 2005 року, і зараз повернулася до його виконання на наступні чотири місяці у 2019 році».
Читайте також: Польща відкликала посла з України: що відбувається
Як повідомляється, до повітряного чергування залучаються чотири польські винищувача F-16.
За чотири місяці, що минули, бельгійська ескадрилья бойових літаків піднімалася у небо за сигналом тривоги більше 20 разів.
Через чотири місяці польський авіаційний підрозділ замінять літаки ВПС Німеччини, які дислокуватимуться на авіаційній базі Амарі в Естонії.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Низкие ставки и высокие выигрыши в казино Вулкан Вам нужно эконом такси в Киеве? Обращайтесь в Экспресс Такси Купить лайки в ТикТок Качественные спортивные тайтсы от ForFitness Где купить металлопластиковые окна по выгодным ценам

Последние новости