З Новим роком вас, дорогі шанувальники сайту «СобКор»!

01.01.2019 0:55 0

З Новим роком вас, дорогі шанувальники сайту «СобКор»!

Наш інформаційний ресурс хоч іще зовсім юний, але вже має сталу аудиторію. Дякуємо за прихильність, адже це вселяє надію, що «СобКор» обрав правильні орієнтири. Розпочинали ми роботу як російськомовний ресурс, однак згодом вирішили інформувати про події українською. І це правильно.
Минулий рік був важким етапом експериментів і ми чудово розуміємо, що потрібно еволюціонувати. Наші редактори та журналісти не ставили собі за мету змагатися з авторитетними акулами пера на інформаційному полі. «СобКор» прагне зайняти свою нішу, викликаючи інтерес у пересічного українця, який вболіває за українську армію, цікавиться важливими проблемами суспільства, слідкує за перебігом політичних подій в Україні та за кордоном, захоплюється культурою, а зокрема небайдужий до цікавих фільмів, новинок музики, літератури, мистецтва загалом.
Ми шануємо читача, який любить щиро посміятися, іноді зазирнути за приховану ширму шоу-бізнесу, порадіти перемогам українських спортсменів та оцінити ринок технологій, який щодня готовий «підкинути» щось новеньке.
Дякуємо, що вірите в нас! Бажаємо вам у новому році сил, натхнення, маленьких і великих радощів, перемог, приємних несподіванок та невпинної роботи над собою. Будьте поруч з нами!

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Практичные тактические рюкзаки по доступным ценам Час купувати житло у столиці! Почему так важны узд аппараты Лучший бюджетный телефон 2019 года с качественным “железом” - Doogee Y8 Качественные кондиционеры с профессиональной установкой «под ключ» в Киеве

Последние новости