Ющенко дав поради майбутньому президенту

31.12.2018 0:45 9

Ющенко дав поради майбутньому президенту

Майбутній президент повинен провести політику національного творення. Таку думку висловив третій президент Віктор Ющенко у Facebook.
Про це пише СобКор.
"Якщо 45 мільйонів людей будуть говорити в один голос, то будемо нездоланні. Як вийти на формулу ідентичності, внутрішньої інтеграції? Це питання не вирішується за 5 років.
От, наприклад, поляки свою націю утверджували останні 150 років і вони дійшли до того, що сьогодні єдині у мові, вірі, помислах, пам'яті та національних героях. У нас це виглядає ще дуже складною задачею, тому що ми маємо низький рівень національної свідомості. Дуже часто не гордимося тим, що ми українці, тим, що маємо родючу землю, історію", - зауважив Ющенко.
Єдність нації починається з єдиної мови – української, продовжує третій президент.
"Для нас поки це питання риторичне. Також немає єдиного уявлення про національних героїв. Через те не маємо мети, горизонтів, до яких треба йти. Скажіть, хто ви? Звідки? Я легко скажу, куди йдете! Ми як нація ще творимося. Ми нація, яка не мала 300 років своєї держави, не мала своєї влади. Тому за 27 років до наших керманичів багато претензій, критики. Влада, яка не має підтримки – недієздатна, номінальна і не може зробити багато перетворень", - пояснив він.
Читайте також: К советам Ющенко по поводу "ПриватБанка" нельзя прислушиваться, - экономисты
"Доки ми не вирішимо національне питання, краще не братись за економічні та соціальні. Адже дім, який поділився, не вистоїть.
Друге: треба зайнятись економікою держави. Скласти чіткий економічний план для держави. У нас, наприклад, немає нормального ринку землі.
То про який економічний модерн можемо говорити? Тільки половину роботи зробили, бо живемо в механізмі, який звужує роботу аграріїв.
Сьогодні українська земля розподілена серед депутатів і бандюків, але тільки не серед фермерів. Ми не будемо успішні, якщо не наведемо лад в економіці.
Третє – це демократія і свобода, а четвертим бачу план зближення з Євросоюзом", - написав Ющенко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Разнообразная спецодежда оптом и в розницу Финская сауна «Вавилон» - прекрасный отдых в компании друзей Продажа очков от солнца: как на этом заработать Кроссовки на зиму от бренда Reebok Справка о несудимости без проблем всем жителям Украины

Последние новости