Google випускає бюджетну версію популярного смартфона

12.12.2018 2:26 0

Google випускає бюджетну версію популярного смартфона

Як вдалося з'ясувати, смартфон Pixel 3 незабаром отримає спрощену версію, так як в даний час ведеться підготовка до початку продажів.
Майбутню новинку можна вважати певним Google Nexus зразка 2018 року, але на ділі називатися вона буде Pixel 3 Lite XL. Безсумнівно, це спрощена версія Google Pixel 3, які не дуже добре продаються, як хотілося б корпорації добра. І не дивно, адже ціни починаються від 700 доларів. За такі гроші можна придбати китайський флагман, які за всіма параметрами набагато краще за смартфони від пошуковика. Про це пише daily-news.com.ua
Слідом за тим, як стало відомо про розробку телефону Pixel 3 Lite, надійшла інформація про ще одному мобільному пристрої, яке стане більш просунутою і великий спрощеною версією моделі. Потенційну новинку інсайдери вважають таким собі Google Nexus, так як вона запропонує потужне технічне оснащення, однак, воно буде не найкращим на ринку.
Читайте також: Стали відомі перші подробиці про Samsung Galaxy Note 10
Що стосується ціни, аналітики прогнозують вартість близько 500 доларів. такий собі смартфон середнього класу, але з цілком непоганими характеристиками і значною камерою.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Гибридный сорт пиона Do Tell Выбор автошин: грузовые и легковые Літотрипсія нирок, сечоводів, сечового міхура Широкий выбор стоматологических услуг Бесплатный сервис поиска врачей

Последние новости